شاید اصلاً نداند که سرور مجازی چیست امروز ما به شما خواهیم گفت که سرور مجازی در واقع VPS هم نامیده می شود که توسط سرور مجازی ساز جدا شده است و در واقع یک خصوصی سازی انجام گرفته است. در واقع کسب و کارهایی که در ایران فعالیت می ‌کنند و هم چنین سازمان های خصوصی و دولتی باید از سرورهای مجازی ایران استفاده کنند.این را هم باید بدانید که استفاده از سرور مجازی ایران با پینگ صفر کاملا امکان ‌پذیر بوده و شما عزیزان میتوانید برای خرید سرور مجازی یا VPS اقدام نمایید. که در ادامه به خرید سرور مجازی بیش تر خواهیم پرداخت البته که شما عزیزان می توانید پس از مدتی کار کردن با سرور مجازی پینگ صفر آن را ارتقا دهید تا بهتر از قبل کار کند در این صورت سرعت بهتر و کارکرد بهتری نسبت به قبل خواهد داشت. برای اینکه اطلاعات کسب و کار و یا سازمان خصوصی و دولتی شما محرمانه بماند باید از سرور های داخلی مثل سرور مجازی ایران با پینگ صفر استفاده کنید. اکنون از شما عزیزان می خواهیم که با ما همراه باشید تا اطلاعات بیش تری در این خصوص به شما عزیزان ارائه دهیم.

خرید VPS ایران با پینگ صفر

همان طور که در بند قبل هم گفته شد و هر زمان که بخواهید می توانید برای خرید وی پی اس و یا سرور مجازی ایران اقدام نمایید. سرور مجازی ایران با پینگ صفر یکی از با کیفیت ترین و امن ترین سرورهای موجود و مورد استفاده است که خرید آن به شدت توصیه می شود البته این را هم باید بدانید که دسترسی به سرور مجازی ایران برای افرادی که درون کشور هستند بسیار راحت تر می باشد و نگهداری اطلاعات از این نظر امن ترین حالت ممکن است. برای خرید سرور مجازی ایران افراد می ‌توانند با ترافیک نامحدود آن را خریداری نمایند برای خرید ابتدا باید به سایتهای معتبر و به صورت آنلاین مراجعه کرد این روش بهترین روشی است که وجود دارد البته که برای خرید VPS ایران باید هزینه ای بپردازید زیرا می خواهید اطلاعات کسب و کار خود را مخفیانه نگهداری کنید از این رو باید هزینه این نوع سرور را به طور کامل بپردازید. در ادامه به اطلاعات بیش تری در این باره خواهیم پرداخت.

 

خرید VPS ایران

صفحه سرور مجازی ایران

اگر تا به حال برای خریداری سرور مجازی ایران اقدام نموده باشید متوجه خواهید شد که سرورهای مجازی انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها کاربرد و کارایی خود را دارند البته که امنیت آن ها بالا می باشد و هزینه کردن برای چنین سروری قطعاً با ارزش خواهد بود. سیستم عامل و فناوری و روش مجازی سازی سرورهای مجازی با همدیگر فرق دارد مواردی که در زیر نام برده ایم انواع سرور را معرفی کرده ایم و به طور کامل توضیح داده ایم با اندکی مطالعه میتوانید آن ها را بشناسید و برای خرید هر کدام اقدام نمایید اما بهتر است این را بدانید که یکی از بهترین سرور های موجود و مورد استفاده در فضای مجازی سرور مجازی ایران با پینگ صفر است:

  • سرور مجازی لینوکس
  • سرور مجازی ویندوز
  • سرور مجازی ابری
  • سرور مجازی اختصاصی
  • سرور مجازی اشتراکی

برخی از سرور هایی که نام بردیم با توجه به نام که دارند مشخص است که چگونه کاربردی دارند. برای مثال سرویس مجازی اختصاصی کاملاً خصوصی شده و تزیین سرور می توان برای بخش های خصوصی استفاده نمود سرور مجازی اشتراکی هم همان طور که از نامش پیداست مشترک است و امنیت آن نیز بسیار بالا و با کیفیت می باشد. برای خرید هر یک از این سرور ها بهتر است به سایتهای معتبر و شناخته شده مراجعه کنید. در ادامه این مطلب به کاربرد سرورهای مجازی خواهیم پرداخت.

 

خرید VPS ایران

کاربرد سرور های مجازی

شاید با خود بگویید که اصلاً کاربرد سرورهای مجازی چیست؟ ما اینجا هستیم تا شما را با کاربرد سرورهای مجازی آشنا کنیم. یکی از کاربردهای سرور مجازی در وب سرور است. وب سرور در واقع فضای ذخیره سازی بیش تری ایجاد می کند همچنین ترافیک بیشتری رو کنترل کرده و پردازنده قوی تری به حساب می آید این نوع وب سرور برای فروشگاه های اینترنتی بیش تر مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مهمترین و کاربردی ترین موارد استفاده از سرور مجازی قابلیت دیتابیس است که باعث می شود یک فضای ذخیره سازی فوق العاده نا محدودی در اختیار داشته باشید و با خیال راحت اطلاعات خود را در این فضا با امنیت کامل ذخیره نمایید. افراد وجود دارند که می خواهند روزانه ایمیل های زیادی را ارسال کنند و یا نرم ‌افزار ایمیل خود را نصب نمایند در این صورت می توانند از ایمیل سرور که یکی دیگر از کاربردهای سرور های مجازی می باشد استفاده کنند. حال که با کاربرد های سرور مجازی آشنا شدید می توانید برای خرید آن ها اقدام نمایید.